SIA "DAKO" Jūsu uzticamais partneris jau kopš 1992.gada!

Uzņēmums SIA “DAKO” tika dibināts 1992.gada jūlijā un galvenās darbības nozares bija loģistika, būvmateriālu, un dažādu citu preču mazumtirzniecība. Laikam ejot, pieauga gan kravu pārvadāšanas apjomi, gan tirzniecības apjomi, kas lika aizdomāties par būvmateriālu preču veikala izveidi, kas arī tika realizēts. Tā kā mežs ir Latvijas izplatītākais un bagātākais dabas resurss, Viļānos tika izveidots kokapstrādes cehs “DAKO KOKS”, kas tur atrodas un darbojas arī šobrīd. Ir iespējams iegādāties kokmateriālus gan SIA “DAKO” būvmateriālu veikalā “MĀJAIDĀRZAM” Rēzeknē, gan kokapstrādes cehā Viļānos. Kā arī tiek izgatavoti dažādi kokmateriāli pēc pasūtījuma, sākot ar krēsliem, galdiem, durvīm, logiem un beidzot ar gatavu guļbaļķu ēku.

Laiks gāja, pieauga klientu skaits un pieprasījums, tika sākta jaunā būvmateriālu veikala plānošana un celtniecība, un 2008. gadā tas tika pabeigts. Atklājām jauno veikalu, kas ir daudz lielāks par iepriekšējo un klientiem spēj piedāvāt daudz plašāku sortimentu. Papildus būvmateriālu tirzniecībai, kokopstrādei un kravu pārvadājumiem, tiek tirgotas mēbeles, kas atrodas blakus būvmateriālu veikalam un ir iespējams pasūtīt mēbeles pēc katalogiem.

SIA ”DAKO” galvenās vērtības ir darbinieku un kolēģu labsajūta, un apmierinātība ar darba apstākļiem. Tā pat ir svarīgi, lai ikviens klients būtu laipni apkalpots un pēc darījuma būtu priecīgs un apmierināts, un būtu vēlme atgriezties. Ar sadarbības partnieriem tiek nodibināts ilgtermiņa kontakts un sadrabība, kas uzlabo ikviena labsajūtu. SIA “DAKO” ir 100 % Latvijas uzņēmums ar vietejo kapitalu, kas cenšas atbalstīt un sadarboties ar Latvijas būvmaterialu ražotājiem un vairumtirgotājiem.

Gaidīsim Jūs mūsu būvmateriālu veikalā, kur Jums tiks sniegta visa informācija par Jums interesējošo produktu vai pakalpojumu. Centīsimies Jums nodrošināt labāko servisu un piedāvājumu.